HP LaserJet Pro M227sdn

Multifunkční laserová tiskárna HP LaserJet Pro M227sdn A4 29ppm, USB2.0, LAN, tisk/scan/copy, ADF
Více podrobností

Popis

Dosáhněte efektivnějšího tisku, výkonu i ochrany díky multifunkční tiskárně HP LaserJet Pro s tonerovými kazetami JetIntelligence. Zvyšte firemní produktivitu: maximalizujte efektivitu díky oboustrannému tisku, skenování, kopírování a snadné správě.

Rychlý tisk, nízká spotřeba energie

Snižte spotřebu energie a zachovejte vysokou produktivitu. Tato tichá a efektivní multifunkční tiskárna HP LaserJet Pro tiskne, skenuje a kopíruje neuvěřitelně rychle, a přitom má nízkou spotřebu energie, takže ušetříte čas i peníze.

Jednoduchý mobilní tisk

Se společností HP je mobilní tisk hračkou. Tiskněte v několika krocích z různých mobilních zařízení, jako jsou smartphony, tablety a notebooky

Silné zabezpečení HP

Snadná správa zařízení a nastavení umožňuje efektivní a zabezpečený tisk. Mějte přehled o kancelářském tisku a sledujte stav spotřebního materiálu a dalších nastavení pomocí aplikace HP Web Jetadmin

Kvalita HP při každém tisku

Spolehněte se na konzistentní výsledky – originální tonerové kazety HP s technologií JetIntelligence byly navrženy pro bezproblémové využití v tiskárnách HP LaserJet Pro. Ověřování zamezující padělání pomáhá chránit vaši firmu před frustrujícími problémy s kvalitou a nákladným opakovaným tiskem.

Skladem u dodavatele

Cena

6 904,-Kč s DPH
5 706,-Kč bez DPH

Líbí se Vám tento produkt?

Stavte se nebo nás kontaktujte

Adresa prodejny

Palackého nám. 15

569 43 Jevíčko

Otevírací doba

Po-Pá: 8:00-16:30 (polední pauza: 12:00-12:30)

So: Zavřeno

Kontakt – Ladislav Sekanina

+420 774 999 773

scart@email.cz